Dzień dziecka 2015

DZIEŃ DZIECKA 2015r

Z okazji Dnia Dziecka  zapraszamy nasze Rodziny do udziału w dwóch imprezach:

1) 30.05.2015 r. w corocznym Festynie „Bądźmy razem” organizowanym przez Caritas Diecezji Toruńskiej .
W imprezie tej wezmą udział również dzieci przebywające w rodzinach zastępczych i placówkach opiekuńczo-wychowawczych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

W tym roku Festyn z okazji Dnia Dziecka „Bądźmy razem” organizowany jest w dniu  30 maja o godz. 10.30 na terenie Aeroklubu Pomorskiego w Toruniu.  Dzieciom zapewnionych zostanie około 300 atrakcji, wyżywienie, łakocie i nagrody w wielu konkursach. Rozpoczniemy ułożeniem Serca dla Brata, po czym wspólnie pobiegniemy na główny plac rekreacji, gdzie będziemy uczestniczyć w radosnym programie na scenie, licznych konkurencjach sportowych i zabawach. Partner Strategiczny Biedronka przekaże dzieciom upominki.

Zapraszamy Nasze Rodziny do odbioru identyfikatorów w siedzibie DOAO od 18.05.2015 r.

2) 31.05.2015 r. o godz.12.00 w przedstawieniu teatralnym pt. „Złoto i liście” przygotowanym przez Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu ul. Żeglarska 8
 
Następnego dnia tj. 1.06.2015 r. spektakl obejrzą również dzieci z domów dziecka i rodzin zastępczych z województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Już kolejny raz – z wielką radością korzystamy z zaproszenia.
Wspominając mikołajkowe spotkanie w Teatrze Muzycznym w Toruniu  zamieszczamy kilka zdjęć i jeszcze raz dziękujemy  Pani Dyrektor Annie Wołek i aktorom oraz Pani Annie Jasińskiej
z działu promocji za zaproszenie na wspaniałe przedstawienie teatralne pt. „Gra warta piernika czyli Maurycy i kolędnicy”. Ta piękna opowieść muzyczna dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń zarówno dzieciom jak i rodzicom.

 


 

Skip to content