Świadectwo Naszej Rodziny

Paulina i Bartosz Wieczorek: Owoc adopcji jest niesamowity. Od początku towarzyszą nam słowa – „Ktokolwiek przyjmuje jedno w imię moje, Mnie przyjmuje”.

Fot. FB Paulina Wieczorek

Owoc adopcji jest niesamowity. Będąc mamą naturalną i adopcyjną, uważam że każde rodzicielstwo uświęca. Od początku towarzyszą nam słowa: „Ktokolwiek przyjmuje jedno w imię moje, Mnie przyjmuje” (…). Bardzo szybko zakochałem się w każdym z dzieci, które do nas przyszły z innych domów. Czuję w sobie radość, że mam taką gromadkę dzieci – powiedzieli Paulina i Bartosz Wieczorek, małżeństwo oraz rodzice czwórki dzieci, w tym trójki adoptowanych, podczas programu „Jak wygrać małżeństwo?” w TV Trwam.

Pełen artykuł można znaleźć pod tym linkiem:
https://www.radiomaryja.pl/informacje/paulina-i-bartosz-wieczorek-owoc-adopcji-jest-niesamowity-od-poczatku-towarzysza-nam-slowa-ktokolwiek-przyjmuje-jedno-w-imie-moje-mnie-przyjmuje/

Fot. TV TRWAM

Statystycznie 1 na 5 małżeństw ma problem z poczęciem dziecka. O adopcji, która może być szansą dla rodziców i dzieci będziemy rozmawiać Pauliną i Bartoszem Wieczorek, rodzicami czwórki dzieci, w tym trójki adoptowanych.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo pt. „Jak wygrać małżeństwo” na stronie TV TRWAM:
https://tv-trwam.pl/film/vod.143549-jak-wygrac-malzenstwo-7

Skip to content